Eurturgut Sanat Merkezi Keman Kursu / Karşıyaka

Kurs Yeri : Karşıyaka Merkez

Kurs Merkezi : Karşıyaka Merkez

Eurturgut Sanat Merkezi

Keman Kursu

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1 Karşıyaka / İzmir
0232 368 88 08
https://erturgutsanatmerkezi.com/
0 Yorum
0 Beğeni

Kemanseverler hoşgeldinizz! Keman Kursu İzmir gibi aramalar yapıp sitemizi buldunuz, İzmir’de keman kursu fiyatlarını merak ediyorsunuz, İzmir keman kurslarını araştırıyorsunuz ve kısa sürede kemanla en sevdiğiniz şarkıları çalmak ve çevrenizdekilere dinletmek istiyorsunuz, aklınızı kurcalayan soruların başında, acaba ben de keman çalmayı becerebilir miyim geliyor, uygun fiyatlarla bu işi çözmek istiyor ve hemen İzmir keman kursu arayışına giriyorsunuz ve izmir keman kursları arasında bir seçim yapmak için araştırmaya başlıyorsunuz, eğer durum böyleyse gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki keman dersi İzmir’de Erturgut Sanat’tan alınır (:

+ Öğrenme garantili keman dersleri
+ En uygun keman kursu fiyatları
+ Uygun fiyata, keman öğretmenlerimiz tarafından önerilen keman satışları!
+ Ömür boyu eğlence garantili keman dersleri

Hızlıca keman çalmayı öğrenmek istiyorsanız 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzdan biz Keman Kursu İzmir‘i arayıp ücretsiz keman deneme dersleri için randevu alabilirsiniz. Size İzmir’in en iyi keman kursunu vermeyi garanti ediyoruz! Kurs kayıtlarımız ve kampanyalı fiyatlarımız bitmeden, önce yazımızı sonuna kadar okuyup sonra hemen bizi arayabilirsiniz!

Keman, müzik aletleri arasında en şık solo çalgılardan biri olarak günümüzde en çok ilgi gören ve çıkarttığı sesi, tınısı insan sesine en yakın müzik aletlerinden birisidir. Kemanın, perdesiz yapıda bir müzik aleti olması yani basacağınız yerlerin tamamen sizin kontrolünüzde olması diğer müzik aletlerine oranla kemanın çalınışını, icracı için biraz daha zor kılsa da her yaştan birey için, düzenli çalışma ve pratikle çalınabilecek, içli, duygulu asil bir müzik aletidir. İyi günde, gününüze daha da renk katar, kötü gününüzde ise teselli eder keman.  Yaylı çalgılar ailesinin en küçük üyesidir. İnsanı etkileyen eşsiz tınısıyla yaylı ailesinin en çok tercih edilen müzik aletidir keman.


  • Sonuç / Sertifikasyon :Kursu Veren İşletmeye Ait Sertifika
  • Yaş Aralığı:Tüm Yaş Seviyelerine Uygun
  • Eğitim Tipi:Tüm Eğitim Tiplerinde Hizmet Verilmektedir (Online / Yüzyüze Evde / Kursyerinde)
  • Kurs Seviyesi:Tüm Seviyelerde Hizmet Verilmektedir (Başlangıç / Orta Seviye / İleri Seviye )
  • Eğitim Süresi:
  • Ücret Tipi:Aylık
  • Fiyat:
Keman derslerimizde ders programımızı repertuvar, şarkı dağarcığı konusunda öğrencimizin beklentisi doğrultusunda hazırlamaktayız. Türk Müziği ve Batı Müziği şeklinde eğitim seçeneği de sunmakta ve keman öğrencisinin talebi doğrultusunda bir program hazırlayarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İletişim gücü yüksek, genç eğitim kadromuzla kişinin müzik aletinden beklentileri doğrultusunda hazırladığımız keman kursu – ders programı sayesinde öğrencilerimizi en kısa sürede başarıya götürmeyi hedeflemekteyiz.
Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir.Üye olmak için tıklayın.
0 5 üzerinden
0 kişi puanladı

Bu kursu önerir misiniz?

İşletme Yetkilisine Sorun

Murat ERTURGUT Telefon

0232 368 88 08
Mesaj göndermek için üye olmanız gerekmektedir.Üye olmak için tıklayın.